Деловая сеть Черкассы
Компании:1 660
Товары и услуги:174
Статьи и публикации:7
Тендеры и вакансии:1

ПП "Еко орхім плюс"

ПП «Еко орхім плюс» — виконує роботи екологічного напрямку для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності. ПП "Еко орхім плюс"
Адресм. Черкаси
Телефон+380 (93) 996-99-45
Факс+380 (472) 50-52-58
Сайтecoorhimplus.uaprom.net
Электронная почта
Контактное лицоОлег Андрійович
Часы работы9-17

ПП «ЕКО ОРХІМ ПЛЮС» — виконує роботи екологічного напрямку для підприємств, установ, організацій та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності. Наші кваліфіковані фахівці з багатим практичним досвідом зроблять повний комплекс екологічних послуг у відповідності до сучасних норм та вимог у галузі охорони навколишнього природного середовища з повним супроводом у органах Мінприроди та СЕС до самого отримання дозвільної документації.

Колектив ПП «ЕКО ОРХІМ ПЛЮС» виконує наступні види робіт:

1. Розробка документів для отримання: дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами;
дозволу на спеціальне водокористування;

2. Розробка паспортів газоочисних установок;

3. Розробка паспортів систем вентиляції;

4. Паспорти на сміттєзвалища;

5. Лабораторія по проведенню вимірювань у сфері контролю стану навколишнього природного середовища(проведення планових вимірів, аеродинамічних випробувань та ін.);

6. Ідентифікація, пспортизація об’єкта підвищеної небезпеки, ПЛАС. 

Вся документація розробляється з обов’язковим погодженням в державних органах до моменту отримання відповідних дозвільних документів.

Ми гарантуємо: • високу оперативність та якість оформлення документів • відповідність останнім змінам законодавства України • високу кваліфікацію проведення робіт • відповідальне відношення до справи • розумну вартість робіт • мінімум витрат Вашого особистого часу.

З повагою, ПП «ЕКО ОРХІМ ПЛЮС»

Рейтинг:

Смотрите также:

- дозвіл на викиди - дозвіл на спецводокористування; - відходи: ліміти, декларація, інвентаризація, паспортизація, реєстрові карти; Послуги лабораторії атмосферне повітр
  • Черкассы, ул. Шевченка 145 оф. 231
  • +380 (472) 56-06-82
×